Trove

Vokseller dünyasında epik bir multiplayer macerası

5.0

1

96.4k

Bu uygulamayı oyla

Trove ona Minecraft-y stilini veren ve çekici olmasını sağlayan özel olarak vokselle oluşturulmuş bir dünya olan bir MMORPG’dir (Devasa Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma Oyunudur). Dünyayı istediğiniz gibi değiştirebilir ve yüzlerce farklı blok kullanarak hayal edip istediğiniz herhangi bir yapıyı inşa edebilirsiniz.

Trove’un özelleştirme seçenekleri sanal olarak sonsuzdur. Yüzlerce tipte yüz, saç sitili, zırh, silah ve benzerlerini seçerek tamamen benzersiz bir avatar yaratabilirsiniz. Olasılıklar sonsuzdur.

Avatarınızı mükemmelleştirdikten sonra, Trove’un istediğiniz tüm dünyalarını keşfedebilirsiniz. Eğer isterseniz, avatarınız için küçük bir ev inşa edebilirsiniz fakat aslında oyun ondan çok daha fazlasını sunmaktadır. Örnek olarak, büyük canavarları yenmek ve inanılmaz hazineler bulmak için diğer oyuncular ile birleşebileceğiniz av araştırmaları vardır.

İçeriğin sayısı ve çeşitliliği absürttür. Hayvanlar, binekler (dünyanın etrafında daha hızlı hareket etmek için şarttır), zırhlar, silahlar, idareciler, benzersiz olaylar... sizi saatlerce yoğun tutmaya yetecek kadar malzeme bulursunuz.

Trove sadece Minecraft’tan esinlenmiş grafiklere sahip değil aynı zamanda bir mükemmel açık dünya oyunu tecrübesi sunan harikulade ve ücretsiz bir MMORPG’dir. Sürpriz olmayacak şekilde, oyunun arkasındaki stüdyo, Defiance ve Rift’i yaratan tarz uzmanı Trion Worlds’dan başkası değildir.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üst sürümünü gerektirir.

Uptodown X